Płyty meblowe

Nasze zabudowy oraz meble kuchenne wykonujemy z płyt dostarczanych przez najlepszych krajowych producentów. W ofercie Komandor Wielkopolska S.A. znajdą Państwo szeroką gamę płyt meblowych w grubościach 10, 18 i 28mm. Selekcjonujemy je spośród wszystkich płyt dostępnych na polskim rynku stosując następujące kryteria: piękny dekor, który będzie zachwycał naszych Klientów, funkcjonalna do czyszczenia powierzchnia oraz najlepsza jakość płyty umożliwiająca wykonanie trwałych mebli na lata, na które będziemy mogli udzielić gwarancję Komandor.

 

Przy zastosowaniu płyt o gładkich, jednolitych powierzchniach oraz tych, których dekory obrazują naturalne drewno możemy zaprojektować atrakcyjne wizualnie meble oraz w profesjonalny sposób łączyć i zestawiać ze sobą różnego rodzaju materiały.

 

Uwzględniając najnowsze trendy w światowym meblarstwie aktualizujemy i poszerzamy naszą ofertę.

 

W tym sezonie polecamy szeroką gamę dekorów Kronopol powiększoną o nowości 2013/2014. Kolekcja została zaplanowana w taki sposób, aby znalazły się w niej popularne kolory uni, wzory nowoczesne, linearne oraz tradycyjne – o dekorach z rysunkiem naturalnego i rustykalnego drewna. Kolorystyka dekorów jest bardzo zróżnicowana – od bardzo jasnych dekorów (sosna bielona, klon biały), poprzez aktualnie bardzo popularne drewna w odcieniach szarości i chłodnych beży, poprzez ciepłe brązy i klasyczne czerwono-żółte odcienie aż po dekory w bardzo ciemnych odcieniach.

Staraliśmy się, aby każdy z Państwa odnalazł kolor dla siebie.

 

 

Sortuj wg:

Komandor PRO RODZINA

Jeżeli potrzebujesz mebli na wymiar Twojej rodziny, zaproś do Siebie projektanta Komandor. Projekt przy współpracy Miasta Poznań oraz PCŚ

Zgarnij rabat developerski

Kupiłeś nowe mieszkanie od developera? Komandor przygotował dla Ciebie ofertę specjalną. Zgarnij rabat do kieszeni, a meblowanie zostaw naszym projektantom

Znajdź najbliższy salon

województwo
Znajdź swoją miejscowość na liście, a następnie kliknij "OK"
województwo
Znajdź swoje województwo na liście, a następnie kliknij "OK"
województwo
Jesteśmy obecni w 38 krajach na całym świecie. Zobacz, gdzie można nas znaleźć.